Skip to content

HAKKIMIZDA

UV baskı teknolojisi ve uygulama alanları ile alakalı 13 senelik bilgi ve tecrübelerimizden sonra 2005 yılı en başında UV Dijital Baskı Merkezi olarak kurulmuştur.

Kuruluş amacı yapabileceğimiz UV dijital baskıların sadece hayallerle sınırlı olduğu Canon Océ Arizona 460 GT UV Flatbed dijital baskı makinemiz ile birlikte uzman operatör, grafiker, kargo kadromuz, modern çalışma alanımız ile kaliteli UV baskıyı uygun fiyatlar ile siz önemli müşterilerimize hizmet vermektir.

Vizyonumuz

UV Baskı öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, çağdaş tasarımlarımızla yenilikler ve yaratıcılıkta öncü olmak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanarak dengeli ve sistemli büyüme elde etmek, çalışanlarının çalışmaktan mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır.

Ekibimiz bu vizyonla yola çıkarak hedefini; tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, ilkesini; işlerini temiz ve itinalı yerine getirmek, kazancını; müşteri hoşnutluğunu sağlamak olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

Yaratıcı ve kusursuz hizmetten taviz vermeyen, çalışanlarımızla UV baskı piyasasında adımıza yakışır kalite ve estetikte ürünler sunan, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanması ve aşılmasını sağlayan, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlayarak müşteri için gerçek ekonomik üstünlükleri olan UV baskı hizmeti sunmak.

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA